Sign In

Remember Me

רופא מתמחה, הגר לחו"ל!

בחודשים האחרונים נשמעים טענותיהם של רופאים המתמחים בבית החולים הציבוריים על שכר נמוך ותנאים ירודים. אני לא אשפוט אותם כי כל מקרה לגופו, אבל אתייחס לצד של המדינה, "המדינה הבוזזת" כפי שאני קורא לה.

המדינה טוענת שהמתמחים חייבים למלא את תפקידם משום שמדובר בהצלת חיים. בעצם, כל מי שקשור למערכת של הממסד יצא נגד המתמחים: פוליטקאים, משפטנים, בית המשפט ועוד רבים ורעים אחרים. אני שואל שאלה בסיסית:

האם לאדם אין חירות להתפטר ממקום עבודתו?

אם עובד מסויים רוצה להתפטר, זו זכותו הטבעית. המעסיק ימצא לו מחליף. אין לבית המשפט או לאף צד אחר זכותו לכפות את המשך עבודתו של מי שאינו חפץ בכך.

בעיניי אחת הסיבות לכישלון הנוכחי הוא שבממשלה אין שר בריאות, רק סגן שר. תשאל למה? אני אסביר אבל אתה צריך להתאזר בסבלנות כי ההסבר קצת מסובך: תאר לך שמפקד בכיר בחיזבאללה מקים מפלגה בישראל (לצורך העניין נניח שזה אפשרי), ביום הבחירות מפלגתו של מפקד ארגון הטרור הזה ביחד עם חבריו זוכים לחמישה מנדטים בישראל (נשמע הזוי אבל בישראל זה אפשרי). ראש הממשלה הנבחר מציע למפקד החיזבאלה שעומד בראש המפלגה החדשה תפקיד של שר, הרי מה זה משנה במה הוא מאמין, העיקר שתיהיה לראש הממשלה ממשלה יציבה ורחבה. מפקד החיזבאלה עונה לו "אני מסכים להצעתך, אבל היות ואנני מכיר במדינת ישראל, אנני יכול לשבת כשר בממשלתך כי צעד זה יסמל את הזדהותי עם המדינה הישראלית שאותה אני מעוניין להשמיד. לכן, תן לי תפקיד של סגן שר בלבד וזה יהיה מקובל על אללה שבשמיים. ראש הממשלה מעניק למפקד החיזבאלה את התפקיד של סגן שר הבריאות.

עכשיו אשאל אותך: מיהו שר הבריאות בישראל?
תשובה: אין שר בריאות נכון ל- 2011, אבל יש סגן שר והוא מיהדות התורה. למה? משום שבמשך עשרות שנים מסרבת מפלגת יהדות התורה לתפקידי שרים בממשלה, היות ואיוש משרה של שר מהווה קבלה עקרונית של המדינה הישראלית שעל פי התורה אסורה להתקיים עד שיבוא המשיח. זו ההקבלה שעשיתי בין יהדות התורה לחיזבאללה. אמנם יש הבדל – האחרון מחזיק בנשק ולמפלגות החרדיות אין (כרגע) נשק, אבל האידאולוגיה של המפלגות החרדיות, החיזבאללה, החמאס ושאר הטינופת זהה לחלוטין. את האל הם מקדשים ואת האנשים הם הורגים.

כל עוד נותנים למפלגות החרדיות שליטה על המדינה, אין להם צורך 'להתלכלך' עם נשק, אבל ברגע שיוקיעו אותם מהחברה הישראלית, והם כבר לא יכלו לשמש בתפקיד יו"ר וועדת הכספים ולא שום תפקיד ממשלתי אחר ויפסיקו את העברות הכספים למגזר שלהם, אז הם יתחילו לאמץ שיטות של ארגוני הטרור המוסלמים. הדת היהודית מצדיקה הרג. הדיבר 'לא תרצח' מתייחס רק כלפי יהודים שומרי תורה ומצוות, את השאר מצווה להרוג. תפתחו ספר תורה ותגלו בעצמכם.

וחזרה לנושא הפוסט: למה שהרופאים המתמחים לא יעברו לעבוד בחו"ל?

כל המציל נפש אחת כאילו הציל עולם ומלואו ולא משנה אם זה בארה"ב, באירופה או במזרח אסיה.
כולנו שווים, בלי הבדל גזע, מין דת ולאום 🙂

רופא מתמחה? הגר לחו"ל!

אני מקווה שהפוסטים שלי יעודדו אותכם ויעניקו לכם השראה להגר וגם למצוא את האושר האישי שלכם :) קריאה נעימה.

Subscribe
Notify of

3 Comments
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments