Sign In

Remember Me

הירידה הפוסט וסובייטית

הירידה הפוסט וסובייטית

המושג לרדת אינו נכון כאשר עוזבים את ישראל

הגזענות מתחילה במובן דתי אולי?

שלושת הרגלים?

נפולת של נמושות?

ממש לא.

האימפריה הרוסית הגדולה הייתה כל כך חזקה שלקחה מהאימפריה העותמאנית את חצי האי קרים, קווקז והים השחור!
התפרקה אט אט בזכות לנין, טרוצקי וכו

האימפריה הרוסית, העותומאנית, הבריטים, הצהרת בלפור ומלחמת דתות מקיימת בריחת מוחות מרוסיה, אנשים חשובים כמו דוד בן גוריון (האימפריה הרוסית), גולדה מאיר (מהאימפריה הרוסית לארה"ב), מנחם בגין (מהמחנה הסובייטי לפולין ומשם לישראל) ורבים חשובים אחרים מתחילים את מסעם לישראל שחלקו עובר בארצות הברית ומקנה ערכים מאוד חשובים שיהוו בעתיד חלק מאופיה של ישראל. אבל לרוסים נותנים כינויים כמו "אישה בונה – רוסיה הורסת" "רוסי מסריח". כאשר הם הקימו את המדינה ברוח מערבית והם גם בעלייה הסובייטי משפצים אותה שוב ומפתחים את ההיי טק הלא קיים לפני כן.

האימפריה מתהפכת… בריה""מ מפיקה את הזרם האתאיסטי הכי גדול בישראל – הסובייטים וצאצאיהם מכיוון שלנין רצה שלטון מוחלט ונאסרה הדת לחלוטין.

ארצות הברית בעתיד לבוא משנה חלק משבועת האמונים שלה ל One Nation Under God על מנת להדגיש שוני והתנגדות לבריה"מ האתאיסטית על מנת להדגיש את חופשיותה.

אם מסתכלים בין השורות בשנת 92 הכלכלה ניצלה בעזרת עלייה של כמעט מיליון איש שבה כולם אנשים עובדים שיודעים לעבוד קשה ובזול ללא תלונות ובנוסף הרבה מהם מושכלים ובעזרת עידוד כלכלה חופשית מצידו של ביבי המדינה הפכה רשמית למדינה מפותחת בשנת 2010 – בזכות ההיי טק.

הדת השתלטנית ואנטי חופש נכנסת לשלטון, המחאות לא עוזרות למדינה ויוקר המחיה מגיע לשחקים בעקבות בריחת מוחות שלא נקלטת אפילו במערכת של משרד האוכלוסין, ישראלים עוזבים אפילו ללא דרכון זר, ללא עבודה, ללא משפחה ואפילו לא מדווחים כי הם עזבו אל חזור. ביבי הבין את זה כי ההיי טק באופנת הרילוקיישן והוא מתכנן להביא עשרות אלפי הודים שיורידו את איכות השירות ב95 אחוזים. ללוס אנג'לס הגיעו כמאה אלף ישראלים ב2017-2018 ובלמ"ס לא יענו לכם על זה כי יש להם הוראות מלמעלה.

אז היום רשמית כל עולה רביעי מברית המועצות או צאצא שלהם עוזב את ישראל.
בדומה לברית המועצות לאזרחים אין דרכון נוסף ואין לאן ללכת, תכפו עליהם דת והם יברחו ויותר מזה אנשי היי טק מרוויחים 5 ספרות בחודש אז אם הם עוזבים אז כנראה שרע בישראל.

מה יהיה הלאה?

אם נסתכל על ההיסטוריה של העולם נלמד ששום דבר טוב לא יקרה בישראל כי בכל מקום שבו יש דת בשלטון אין חופש וכשאין חופש אין שגשוג.

קיבלתי בשוגג מכתב הביתה מסגן ראש עירי בה גדלתי המתאר כי התקציב של ספר התורה בבית הכנסת השכונתי אושר. 100,000 ש"ח. חולי נפש. עזבתי את ישראל עצוב כי הארץ בה גדלתי והאכלתי בה אוכלי חינם נהרסת אבל עזבתי בלב שלם.

כמו ש VitalyZD אומר
До свидания!

מאת
חומוס טחינה צ'יפס סלט

23
הגב

4 Comment threads
19 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
  Subscribe  
החדש ביותר הישן ביותר לפי מספר הצבעות
הודע אל
וטרן

נראה שהאתר שלכם עוד מעט יהיה מובטל לפי הסטטיסטיקות האחרונות: https://www.themarker.com/news/education/.premium-1.6545669

חחחח אם אתה מאמין לכתבות כאלו… למען האמת, אם ישראל תמשיך בדרך הזו, כנראה שנהיה עסוקים יותר מדי 😉

נתי

מה זו הכתבה הזו בכלל? צריך לרכוש מינוי?
מה זו השטות הזאת

הם מדברים על תקופה של 3 שנים או יותר. לא ברור כמה מתוך האחוז הזה באמת נשאר שם לתמיד. אני נוטה להאמין שהרוב הם באיזור ה-3-4 שנים, ובגלל זה רשמו לפחות 3 (שיטות רגילות כשעושים סטטיסטיקות). בנוסף, הרבה מהאנשים האלה הם פשוט צעירים שהולכים וחוזרים אחרי כמה שנים.

המספרים של אלו שבאמת יורדים מהארץ ולא חוזרים (או הולכים לכמה עשרות שנים לפחות) הם קטנים משמעותית. אין קורלציה בין עבודה בהייטק להצלחת השתלבות בתרבות שונה בחו"ל. אנשי ההייטק שעוברים לחו"ל הם עדיין 'הייטקיסטים ישראליים'. חלק מהם ירצה וגם יצליח להשתלב בתרבות המקומית בעוד שאחרים לא ירצו (או ירצו ולא יצליחו) ויחזרו לישראל.

אני מפלורידה. ראיתי הרבה ישראלים שעזבו את הארץ, והם לא מדווחים למוסד לביטוח לאומי. כשעזבתי לא דיווחתי למוסד לביטוח לאומי. לאחר שנים רבות קיבלתי מכתב מהביטוח הלאומי שאינני תושב מדינת ישראל והמקרה שלי סגור. אני לא צריך שום דבר מהם.

מישהי

כל כך נכון. בישראל ירדו עליי שאני רוסיה, בחו"ל מתלהבים מזה, טוענים שזה מוצא איכותי ותרבותי

אני גם מברית המועצות לשעבר, ואני אוהב את המאמר שלך. אתה צודק לגבי הדת. למדינה שיש לה דת בתוך פוליטיקה אין עתיד, ולישראל אין עתיד. לכן עזבתי את ישראל לפני שנים רבות.

!до свидания и удачи

הוידאו יוטיוב על ביבי היה מעניין לצפייה… כמה שאנשים מתעבים אותו (ואני בניהם), בלעדיו ישראל הייתה יותר סוציאליסטית, ענייה ודתית. כששואלים מה הייתה האלטרנטיבה ברור שלצערי לא היה טוב ממנו… השמאל היה הופך את ישראל לונצואלה 2 והימין הדתי היה הופך את ישראל לאירן 2. ביבי איכשהו מאזן… אז נכון שהכיוון לא טוב, אבל עדיף מכל חלופה אחרת.

Kek

היש חלופה ? הפוליטיקה כאן איומה ! וביבי הזה הוא רק עוד neocon כמו מארה"ב (הוא באה משמה) .

Kek

עדיף אף אחד . אם זה "רשע הכרחי" בשבילך. טוב … לא בשבילי.

נתי

אין ממשלה בלי ראש

Kek

אם הראש הוא נחש . עדיף כבר לעורפו.

Kek

שמאלני ? https://www.politicalcompass.org/ נסה

Kek

נכון שמאל ימין משתנה בין מדינות. אך יש אידיאולוגיות שונות שנשארות באותו מקום. המצפן הזה אינו מושלם אך יותר טוב לטעמי מכל המיקומים האידיאולוגיים שיש בארץ שבה הימין והשמאל החליפו צדדים. 8values. גם טוב . עצה הכי טובה זה ללמוד עד כמה שאפשר על פילוסופיות פוליטיות שונות גם מבחינתם ההיסטורית . זה יתן את הפרספקטיבה העמוקה ביותר שאפשר לטעמי.

שמאל וימין בעולם נורמלי הם תפיסות כלכליות, ולא פוליטיות-לאומניות. לצערי, כשהפופוליסטים התחילו לצבור תאוצה בעולם בעשור האחרון, התפיסות התרחבו מבחינת הגדרות פוליטיות, וחצו את גבולות הכלכלה. ביבי טוב לקפיטליסטים, אבל בהחלט נכנע לסוציאליזם כשמדובר במימון חרדים, למשל. במדינה קפיטליסטית מתוקנת זה לא היה עולה בכלל. בפוליטיקה מבחינת הגדרות מורחבות בכלל אין ספק מיהו ומהו.
ובכלל- את ההגדרות הישראליות לשמאל וימין, שגם שם מתרחבות לימנים=ציונים ושמאלנים=בוגדים, לא הייתי מייבאת לאף מדינה שיש בה אזרחים עם מוח שעובד.

Kek

בעולם "נורמלי" אם קיים דבר כזה . אז אלה יהיו תפיסות כלכליות-חברתיות. מוזר שאמרת נכנע לסוציאליזם במימון חרדים . לי יותר נראה שבלי קשר לקפטליזם . הוא נכנע לפרזיטיות או שרצה את הקולות שלהם. האחרון נראה יותר הגיוני לי.